Şirketler için İnsan Kaynaklarının Değeri

İnsan kaynakları yönetimi sertifika programı

Şirketler için İnsan Kaynaklarının Değeri

İnsan Kaynakları Yönetimi

Şirketler, sürekliliklerini korumak ve gelecekte kendilerini daha iyi bir yere getirebilmek için kendilerini geliştirmek zorundadır. Günümüzde şirket yöneticilerinin, çalışanlarını en önemli varlıkları olarak görmeleri İnsan Kaynakları Yönetiminin önemini göstermektedir. İnsan kaynakları yönetiminin stratejik öneminin ardında, örgüt performansına yaptığı katkı ve örgüte sağladığı rekabet üstünlüğü vardır. Bu da, şirketlerin hedeflerini gerçekleştirebilmek için bu konuda verilen İdari Danışmanlık hizmetlerinin ve sertifika programlarının faydasını şirketlere göstermiştir.

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi

iş analizleri ve iş tasarımları, işin doğru tanımlanmasının ve bundan sonra yapılan süreçlerin temelidir ve diğer süreçlere veri sağlar. İşi tanımladıktan sonra, işi yapacak olan doğru adayı bulabilmek şirketler için hayati önem taşımaktadır. Çalışanları işe almak kadar, çalışanları elde tutmakta şirketin başarılı olması için önemli bir anahtardır. Bunun için, çalışanın performansını doğru bir şekilde değerlendirip hem çalışanın gelişmesini sağlamak ve hem de motive etmek adına; eğitimler ile birlikte ücret, ödül ve fayda yönetiminin doğru bir şekilde planlanıp yapılması gerekir. İnsan Kaynakları yöneticisinin, çalışanının kariyer hedeflerini desteklemek ve onlara yol gösterebilmek için kendi rollerini iyi bir şekilde bilmesi ve yönetebilmesi gereklidir. Profesyonel imajının güçlü olması her açıdan bunları yapabilmesine katkı sağlar.

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı

Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı’nın temelini iş analizleri ve iş tasarımları oluşturur. İş Hukuku, SGK Uygulamalarını ve Personel Özlük İşleri, Bordrolama Süreçlerini uygulamalar üzerinden anlatılması programa katılanlar için, programı daha etkili ve verimli hale getirir. Sertifika Programı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 

Türkiye’nin Lider Profesyonel Kariyer Akademisi


Call Now Button