Biz Kimiz ?

ACADEMY EGE

Kurucusu O.Z. ERGIN tarafından 1996 yılında eğitim sektörüne giriş yaparak, kurulduğu günden itibaren, akademik dünyada kendisine profesyonel kariyer eğitimi alanında geniş bir yer açmıştır. Üniversitelerin akademik bilgilerini kendi profesyonel iş dünyası yönetim uzmanlıkları birikimi ile sentezleyen  Academy EGE, bu bilgi birikimiyle özgün eğitim programları hazırlayıp, iş dünyası profesyonellerine ve uzmanlarına iyi bir kariyer için kaliteli eğitimler sunan, Türkiye’nin lider profesyonel kariyer akademisidir. Hazırladığı eğitimleri reel sektörde uygulamaya dökerek şirketlere bir çok alanda danışmanlık hizmetleri ve akademik tabanlı çözümler sunmaktadır.

uni2

DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

Academy EGE, gücünü hazırladığı akademik eğitimlerden ve  profesyonel iş dünyasındaki yönetim uzmanlıkları birikimlerinden alarak, yüksek hızla değişen iş dünyası dinamiklerini verimli bir şekilde analiz ederek, şirketlerin minimum maliyetler ile maksimum faydalar sağlayabilmeleri için, alanlarında uzman, eğitimli, gelişime açık ve yüksek motivasyonlu profesyonellerden oluşan kadrosu ile danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Danışmalık Hizmetleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

KURUMSAL VE BİREYSEL EĞİTİMLERİMİZ

Eğitimlerimiz, profesyonel  iş dünyasında, sektörlerinde önde gelen global ve ulusal şirketlerle iş geliştirme projelerinde iş birliği içinde olan akademik kadro tarafından güncel literatürler takip edilerek özel olarak hazırlanmaktadır. Büyük bir özen ve titizlikle hazırlanan eğitimlerimiz, şirketlere ve kariyer hedeflerinde basamakları sağlam ve hızlı adımlarla çıkmak isteyen iş dünyası profesyonellerine büyük faydalar sağlamayı hedeflemektedir.

Eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için online ön kayıt yaptırabilirsiniz.
Türkiye’nin Lider Profesyonel Kariyer Akademisi
Call Now Button